Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi

Strona główna

Najnowsze aktualności

Ceremonia pogrzebowa wieloletniego strażaka KP PSP w Złotoryi

12 grudnia 2018

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi st. sekc. w st. spoczynku Jerzego Szemiota, którego pogrzeb odbędzie się dnia 13 grudnia 2018 roku o godz. 1400 w kaplicy pod wezwaniem św. Józefa Opiekuna w Czaplach.

Czytaj więcej o: Ceremonia pogrzebowa wieloletniego strażaka KP PSP w Złotoryi
Przejdź do -

Zostań Honorowym Dawcą Krwi

4 grudnia 2018
Zostań honorowym dawcą krwi. 11 grudnia br. w godz. 10-13 w Zespole Szkół Zawodowych odbędzie się zbiórka krwi dla wszystkich chętnych osób.
Czytaj więcej o: Zostań Honorowym Dawcą Krwi
Przejdź do -

Płonąca cysterna

27 listopada 2018
W dniu 26 listopada br. ok. godz. 19 na drodze krajowej A4  (na wysokości miejscowości Lubiatów) doszło do pożaru cysterny przewożącej klej. Przed przybyciem strażaków kierowca odczepił ciągnik siodłowy i odjechał na bezpieczną odległość.
Czytaj więcej o: Płonąca cysterna
Przejdź do -

strażacy o tlenku węgla

23 listopada 2018
W dniu 27 listopada złotoryjscy strażacy gościli w szkole podstawowej nr 3 w Złotoryi, gdzie w ramach kampanii „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” przedstawili zagrożenia dotyczące tlenku węgla w budynkach mieszkalnych.
Czytaj więcej o: strażacy o tlenku węgla
Przejdź do - fot.%20OSP%20Grodziec

Msza Święta Wypominkowa

19 listopada 2018
W dniu 16 listopada 2018 r. o godz. 18:00 w Kościele Parafii pw. Św. Józefa Robotnika w Złotoryi  odbyła się Msza Święta wypominkowa w intencji zmarłych strażaków, ich rodzin oraz za wszystkich strażaków.
Czytaj więcej o: Msza Święta Wypominkowa